גולד 95
בנזין ברמת אוקטן 95, שמתוסף במוצר בינלאומי לשיפור ביצועי הרכב וניקוי מערכת ההזרקה. לפרטים נוספים >


דלקן סונול online
מידע עדכני וזמין במשך כל החודש, ללא כל המתנה לדו"ח החודשי.
לפרטים נוספים >


כרטיס VIP למוניות
כרטיס תדלוק לנהגי מוניות, המקנה הנחה מיוחדת בפריסה ארצית.
לפרטים נוספים >


גולד דיזל
סולר מתוסף למנועי דיזל, שמשפר ביצועי מנוע, מונע קורוזיה ושומר על איכות הסביבה. 
לפרטים נוספים >


שטיפומט

שירות הרחיצה של סונול מאפשר לך חיסכון בזמן וכסף, וכמו כן שליטה ובקרה על הוצאות הרחיצה. לפרטים נוספים >


סונוקאש
כרטיס תדלוק של סונול בסכום נקוב מראש.  
לפרטים נוספים >


תוסף אוריאה
תוסף שמוזרק לאגזוז במכוניות בעלות מנוע דיזל גדול, בכדי לצמצם את זיהום האויר. 
לפרטים נוספים >


החזר בלו
סונול חוסכת את הליך העברת המידע למע"מ ומעבירה את נתוני לקוחות הזכאים, לשם החזר בלו מהיר. לפרטים נוספים >


סונוקאר
כרטיסי תידלוק המאפשרים ללקוח להשתמש בשירותי התדלוק האוטומטי של סונול, בצורה גמישה. לפרטים נוספים >

דלקים

גולד 95

גולד 95 הינו בנזין ברמת אוקטן 95 שמתוסף במוצר בינלאומי לשיפור ביצועי מערכת הדלק וניקוי מערכת ההזרקה. גולד 95 נמכר בכל תחנות סונול, ומחליף את הבנזין הרגיל, ללא תוספת מחיר.משפר ביצועים

שימוש בגולד 95 מפחית את החיכוך בין בוכנות המנוע, ובכך מקטין את בלאי מתכות המנוע ומאריך את חייו. 

חסכוני יותר

שימוש בגולד 95 מקטין את צריכת הדלק בנסיעה עירונית.

ירוק יותר

שימוש בגולד 95 מוריד משמעותית את פליטת תחמוצות החנקן (NOx), שגורם לערפיח העירוני, ולהורדת פליטת פחצן דו-חמצני, גז חממה שפוגע בסביבה. ממחקר שערכה חברת סונול, באמצעות פרופ' ערן שר, שמכהן כראש המעבדה לחקר מנועי שריפה פנימית באוניברסיטת בן גוריון, התגלה שהבנזין המשודרג בתוסף משפר את צריכת הדלק העירונית בכ-4%. בנוסף נמדדה ירידה של 20% בפליטת החלקיקים (NOX) ו-4% בדו-תחמוצת הפחמן (CO2). 

גולד דיזל

גולד דיזל הינו סולר מתוסף למנועי דיזל, שמשפר ביצועי מנוע, מונע קורוזיה ושומר על איכות הסביבה. השימוש בגולד דיזל חשוב במיוחד במנועים החדשים, בעלי מערכות הזרקת דלק עדינות, אך משתלם בכל מנוע דיזל שהוא.

חיסכון בדלק, בבלאי ובמחיר

גולדיזל מכיל דטרגנט מתקדם לניקוי המזרקים ומרכיב מונע הקצפה לתדלוק נקי, רצוף ומהיר יותר, וכן מרכיב מונע קורוזיה, המגן על המיכל, הצנרת, מערכת הדלק והמנוע. החיסכון המושג בצריכת הדלק עומד על 2%, בנוסף לחיסכון במניעת בלאי. גולד דיזל נמכר בכל תחנות סונול, ומחליף את הסולר הרגיל, ללא תוספת מחיר.


שמירה על הסביבה

השימוש בגולדיזל מקטין את פליטת הגזים הרעילים והחלקיקים מהמנוע, ותורם לאוויר נקי יותר ולסביבה ידידותית יותר. 
החיסכון משמעותי מגיע לעד 6% פחות פליטת עשן, עד 4% פחות פליטת פחמימנים, ועד 0.5% פחות פליטת חד תחמוצת הפחמן. 

אוריאה

בשנים האחרונות  הוכנס לשימוש תוסף בשם אוריאה שמוזרק לאגזוז במכוניות בעלות מנוע דיזל גדול, בכדי לצמצם את זיהום האויר. מנוע דיזל, כמו כל מנוע בעירה פנימית, פולט חומרים אל הסביבה. חלק מהחומרים האלו מסוכנים לבני האדם ומכונים מזהמים.  ב-2008, הורו הרשויות הרגולטוריות באירופה וארה"ב ליצרני מנועי הדיזל להוסיף מערכת הזרקת אוראה לכל מנוע החל מ-2010. מערכת זו נועדה לצמצם באופן משמעותי סוג ספציפי של מזהמים -  תחמוצות החנקן או NOx)  Nitrogen Oxides). תחמוצות החנקן הנפלטות לאויר חוברות לחלקיקי אבק ועשן ויוצרות ערפיח – אותו ענן זיהומי הנפוץ בערים המודרניות. הערפיח, אחראי למגוון של מחלות נשימתיות, החל מאסטמה וכלה בסרטן ריאות. תחמוצות החנקן משחקות גם תפקיד חשוב ביצירתו של גשם חומצי, אשר פוגע בסביבה הטבעית של כדור הארץ.


בכל רכב דיזל חדש מותקנת מערכת הזרקת אוריאה, כחלק ממערך הממיר הקטליטי אשר נמצא באגזוז. מערכת זו נקראת "מערכת חיזור סלקטיבית" או  Selective Catalytic Reduction-SCR. במערכת זו, הגזים אשר נפלטים מהמנוע עוברים לתוך מיכל קרמי, שם הם מתערבבים עם כמויות קטנות של גז אמוניה,שנוצר ע"י חימום אוריאה, ומפרק את תחמוצות החנקן לאדי מים וחנקן, שקיימים באויר ואינם מזיקים. התוצאה היא צמצום פליטת ה-NOX ב-50%.

אי שימוש בתוסף אוריאה עלול לגרום להסרת האחריות של יבואן הרכב.

שירותים

שטיפומט

שירות הרחיצה של סונול מאפשר לך חיסכון בזמן יקר ושליטה בהוצאות החברה על רחיצת רכבים, באמצעות דוחות מפורטים. ניתן להגביל את מספר השטיפות לכל רכב – אתה יודע עבור איזה רכב אתה משלם, איפה וכמה.

מערכת שטיפומט מאפשרת לנהגי החברה לרחוץ את רכביהם ללא צורך בשימוש בתלושי רחיצה או בכרטיסים, דבר ההופך את השטיפה לפשוטה ומהירה. הרכב מגיע לשטיפומט ומזוהה במקום על ידי צילום לוחיות הרישוי שלו. הצילום משודר למוקד ארצי המרכז את הנתונים ומאשר את הרחיצה.

הפריסה הארצית של תחנות שטיפומט מאפשרת נגישות טובה ונוחות בשטיפה לנהגים. 
רשימת תחנות שטיפה ברחבי הארץ

החזר בלו

מהו מס הבלו שמייקר לנו את הדלק?

מס בְּלוֹ הוא מס עקיף, המוטל על רכישת מוצרים אשר מיוצרים בארץ. מס הבלו מוטל על מוצרי טבק, אלכוהול לשתייה ודלק לסוגיו כגון: בנזין, סולר, נפט, גז, פחם ומזוט. הבלו, הוא מס בסכום קבוע, על כל ליטר דלק, שנקבע ברשות המסים על כל סוג דלק. מס הבלו נגבה מהיצרן, שמחייב את הלקוח במחיר זה. 

הבלו מעודכן אחת לשלושה חודשים, לפי השינויים במדד המחירים לצרכן.

הטכנולוגיה המתקדמת של דלקן סונול משדרת מאות אלפי קבצי עסקאות ומאפשרת ללקוחות, העומדים בקריטריונים של רשויות המס לקבל החזר כספי מהיר, ללא עיכובים מיותרים ומסורבלים, דבר החוסך זמן וכסף רב ללקוח.  

החזר מס בלו על סולר 

עצמאים יכולים לתבוע החזר מס בלו, על כלל צריכת הסולר שלהם (בצירוף חשבונית מס) , אם הם:

 • רשומים כ"עוסק מורשה" במע"מ
 • בעלים של רכבים / ציוד, ששימושו הוא ליצור הכנסה. במקרה של רכב או ציוד מושכר, ניתן לקבל החזר, אך ישנה חובת הוכחה והצהרה של ההשכרה.

קטגוריות הציוד שזכאיות להחזר: 

 • ציוד מכני \ הנדסי העובד על סולר ומשמש מפעל תעשייתי לעבודתו השוטפת.
 • ספינת דיג העובדת על סולר ולא על בנזין
 • רכב מנועי כמפורט בחוק – מסחרי שמשקלו מעל 10 טון בעל רישיון מוביל , מסחרי מעל 4.5 טון אך מתחת ל 10 טון , אוטובוס מעל 5 טון, 
 • טרקטור המשמש לצורכי חקלאות / רכב מנועי בעל רישיון תקף המשמש כמונית , אוטובוס זעיר או רכב המשמש ללימוד נהיגה.

גובה ההחזר על מס הבלו משתנה מתחום עיסוק אחד לאחר, והרשויות מפרסמות את אחוזי שיעור ההחזר כל חודש. התקרה השנתית להחזר נקבעת על פי משקל הרכב / הציוד.

את הדיווח מגישים במהלך החודש העוקב לתקופת הדיווח, כאשר תקופת הדיווח היא בין חודשיים, למי שמדווח על מעל לחמישה רכבים, לארבעה חודשים למי שמדווח על פחות מחמישה רכבים.

קישור לאתר לבדיקת זכאות החזר בלו


דלקן סונול online

לקוחות דלקן סונול יכולים ליהנות ממידע עדכני וזמין במשך כל החודש, ללא כל המתנה, באמצעות מערכת אינטרנטית  מאובטחת של של סונול.

"דלקן סונול ישיר" אוסף את המידע על התדלוקים השונים, ומציג אותם באתר האינטרנט המאובטח של החברה. 
הנתונים באתר זה מתעדכנים מדי 24 שעות, וכך תוכל  לבצע מעקב ברמה היומית, לשמור את הנתונים בכל תוכנה סטטיסטית, או לקבלם לתוך מערכת הניהול שלך.


 לקבלת קוד הפעלה לחץ כאן

כרטיסים

סונוקאר

כרטיסי תידלוק המאפשרים ללקוח להשתמש בשירותי התדלוק האוטומטי של סונול, בצורה גמישה. על הכרטיס יוטבע מספר הרכב של הלקוח וסוג הדלק אתו הוא יוכל לתדלק, וניתן להגבילו, עפ"י בקשת הלקוח, לכמות ליטרים יומית\חודשית. 
הסדר דלקן סונול מאפשר תדלוק באמצעות כרטיסים מסוגים שונים:
 • כרטיס רכב - משויך לשם לקוח ספציפי, למספר רכב וסוג דלק. 
 • כרטיס נהג -  משויך לנהג ספציפי (שם הנהג ומס' ת"ז) ומתאים לתדלוק בנזין, סולר, אוריאה. הכרטיס מהווה פתרון לרכב חלופי או למנהלי ציי רכב וחוסך את השימוש בקופה קטנה של הארגון.
 • כרטיס מאסטר - משויך לשם לקוח בלבד ומתאים לתדלוק בנזין, סולר, אוריאה ושמנים. הכרטיס הינו כללי ומאפשר שימוש גמיש לקצין הרכב ולמנהלי הארגון.

סונוקאש

כרטיס תדלוק של סונול בסכום נקוב מראש. ניתן לרכוש בסונוקאש  גולד 95 או גולד דיזל במחירים מוזלים בפריסה ארצית.

 ניתן לרכוש כרטיסי סונוקאש בסכומים הבאים: 
50₪, 100₪, 150₪ ,200₪, 250₪, 500₪, 1000₪. 

ניתן לרכישה כשי ללקוח או לבעל עסק עבור הנהגים בחברה, או לחילופין במקום קופה קטנה. יש אפשרות לקבל דוחות מפורטים לפי מספר כרטיס וחשבונית מרכזת. 

כרטיס VIP למוניות

כרטיס תדלוק לנהגי מוניות, המקנה הנחה מיוחדת בפריסה ארצית. התשלום מתבצע דרך הוראת קבע, בתנאי אשראי מועדפים (האשראי לא נכלל במסגרת הבנק). 
הלקוח מקבל חשבונית מרכזת בסוף החודש, בקרת תדלוקים, דיווח החזרי בלו ומגוון הטבות.   
בתחנות הבית מחכות לנהגי המוניות מתנות והטבות: 
 • דיו למונה חינם 
 • חבילת נייר 10 גלילים למונה חינם 
 • מתנות איכותיות חינם 
 • שטיפות חיצוניות חינם 
המתנות מותנות בצבירת ליטרים, עפ"י המפורט בעלון מועדון לקוחות  2all בניית אתרים