דלקנים בפריסה ארצית 

דלקן הינו התקן ממוחשב לדלק, המאפשר תדלוק אוטומטי בכל תחנות סונול ברחבי הארץ, ללא צורך במזומנים או בכרטיסי אשראי. הדלקן (המכונה גם פזומט) מאפשר לנהגים לתדלק באופן עצמאי, עפ"י סוג הדלק שהוגדר מראש. התדלוק הינו מהיר, אוטומטי ומוזל גם בשירות מלא וגם בשירות עצמי. ניתן גם לתדלק בשרות עצמי מחוץ לשעות פעילות התחנה.

הדלקן ניתן להתקנה פשוטה בכל כלי רכב, פרטי או מסחרי, והופך את פעולת התדלוק לפשוטה, מהירה וללא טעויות. הדלקן המותקן הינו אוניבסלי, המאפשר תידלוק בכל תחנות הדלק בישראל. לפרטים נוספים >


הדלקן מיועד הן ללקוחות עסקיים קטנים עם רכב בודד והן ללקוחות עסקיים גדולים, המנהלים ציי רכב ונדרשים לעקוב אחר הוצאות תדלוק כלי הרכב. 

התקנת דלקן מתבצעת במוסכי שירות מורשים בפריסה ארצית. למציאת המוסך הקרוב אליך לחץ כאן.


חדש!
דלקן ייעודי לתדלוק תמיסת אוריאה, דרך משאבת האוריאה, במחיר מוזל. לפרטים נוספים >
נתוני התדלוק משודרים למאגר נתונים מרכזי מאובטח, ומועברים ללקוחות אחת לחודש, באמצעות דו"ח מודפס או ממוחשב ובצירוף חשבונית מרכזת. כמו כן, ניתן לראות בכל עת את כל נתוני התדלוק, כגון מספר הרכב, סוג הדלק הנצרך על ידו, התחנה בה בוצעה העסקה שעת התדלוק וכן את פרטי הלקוח המשלם באמצעות אתר מאובטח.

שימוש קבוע בדלקן חוסך בירוקרטיה מרובה. במקום לעקוב אחרי עשרות ומאות חשבוניות תדלוק, אחת לחודש תקבל אליך חשבונית מס אחת. במקום לעקוב אחרי כל כלי רכב בנפרד, תקבל דיווח פרטני ואמין שיבטיח לך תשלום רק עבור כלי הרכב המורשים על ידך.


הדלקן מאפשר לך לדעת בדיוק היכן תדלק כל רכב ורכב, ובאיזה סכום הייתה כל פעולה. הנתונים הסטטיסטיים שהדלקן מספק, באמצעות מערכת אינטרנטית מאובטחת, יעזרו לך לעקוב אחרי תקינות כלי הרכב, ויתריעו בפני חריגות בצריכת הדלק. ניתן לחסום מיידית אפשרות תדלוק ברכב, באמצעות שיחה למוקד דלקן סונול.

מתוספים ועד שטיפה לרכב וכרטיסי תידלוק, סונול מלווה אותכם לכל אורך הדרך עם מבצעים אטרקטיבים. לפרטים נוספים >


2all בניית אתרים